تخفیف 80 درصدی حوله تن پوش گلبافت

پارچه شستشو (همانطور که احتمالاً می دانید) یک حوله کوچک است که برای تمیز کردن و تمیز کردن پوست شما بدون اینکه خیلی ساینده باشد، با استفاده از انواع صابون برای انجام کار استفاده می شود.

قیمت حوله تن پوش گلبافت با توجه به کیفیت بالایی دارد بسیار مناسب است و با خرید این حوله دیگر سراغ هیچ حوله ی دیگری نمی روید.

می توان از آنها برای تمیز کردن سطوح آشپزخانه نیز استفاده کرد.

ویژگی تعیین کننده این است که آنها معمولاً حدود 12×12 اینچ یا حتی 13×13 اینچ هستند اما هرگز بزرگتر نیستند. این نوع حوله ها را خواهید دید که معمولاً از تمام پنبه یا ترکیب پنبه-پلی استر ساخته شده اند.

اگرچه این روزها می توانید انواع مختلفی از حوله های حمام را پیدا کنید که از سایر مواد مصنوعی یا حتی الیاف بامبو ساخته شده اند.

نکته مهم این است که آنها بادوام هستند زیرا استفاده زیاد و چرخه های زیادی را در ماشین لباسشویی و خشک کن انجام می دهند.

حوله
حوله های آشپزخانه یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه هستند موارد استفاده از حوله آشپزخانه بسیار زیاد است کاربردهای مختلفی دارد، مانند حوله های تزئینی آشپزخانه، خشک کردن مواد برای ظروف مرطوب و غیره.

امروزه از دستمال کاغذی نازک به عنوان دستمال آشپزخانه نیز استفاده می شود حوله های آشپزخانه معمولاً در اندازه های کوچکتر مانند دستمال ساخته می شوند.

می توانید آن را به دسته اجاق گاز خود یا روی قفسه ای نزدیک سینک آویزان کنید در برخی جاها حوله های آشپزخانه را به عنوان «حوله آشپز» نیز می شناسند.

حوله های چای برای اولین بار در قرن 18 معرفی شدند در حالی که انواع مختلف حوله ها را می توان از مواد مختلفی تهیه کرد، پنبه و کتان مواد ترجیحی برای حوله های چای هستند اندازه آن شبیه حوله های دستی است.

اندازه حوله های چای از 28*16 تا 30*18 است. آنها ممکن است چند راه راه و رنگ برای تزئین داشته باشند حوله های چای به دکوراسیون میز ناهارخوری شما بافت و رنگ های زنده می بخشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.