فوم پنج سانتی که موجب ایجاد آلرژی در افراد مسن می شود

فوم پنج سانتی  ویژه چسب های فوم و فوم های دارای درجه آتش و همچنین فوم های الاستیک هستند.

فوم های پایه برای استفاده در تمام طول سال یا زمستان در نظر گرفته شده اند و شامل فوم هایی با عملکرد بالا یا پس از انبساط کم، فوم های پرکننده، اسپری یا فوم هایی با محتوای ایزوسیانات کم و غیره هستند.

قاعده کلی این است که فوم های نی با پس انبساط قابل توجه و فوم های تفنگی با پس انبساط کوچک مشخص می شوند.

تفاوت از فیزیک ناشی می شود  اگر در مورد یک کاه، فشار فوم هنگام بیرون راندن فوم از قوطی آزاد شود، در مورد فوم تفنگی، در انتهای تفنگ آزاد می شود، که ساختار کرکی یکنواخت، حداقل پست را تضمین می کند.

گسترش و حداکثر بازده بین این دو فوم هایی با اپلیکاتور نازک وجود دارد که در این حالت فوم در ماشه فشرده می شود.

در مقایسه با فوم کاه، عملکرد بهتر است و پس از انبساط کمتر قابل توجه است. در نتیجه توسعه محصول و مواد شیمیایی، تعدادی فوم با ترکیب خاص ساخته شده است که به گونه ای تنظیم شده اند که استفاده در یک مرحله کاری خاص تا حد امکان راحت باشد.

به عنوان مثال فوم کاهی کشسانی که انبساط آن کمتر از حد متوسط است یا فوم اسپری با نازل اسپری که 100 درصد منبسط می شود. ویژگی چسب فوم با کیفیت بالا همیشه فشار انبساط کم است.

بهترین کار این است که از یک سمپاش در جایی استفاده کنید که مایع در یک غبار ملایم خارج شود. قطرات آب نباید روی سطح مفصل باقی بماند.

در صورت لزوم، قبل از استفاده از فوم، قطرات باید خشک شوند. اگر فوم به صورت دو لایه اجرا شود، لازم است لایه اول فوم نیز مرطوب شود.

با توجه به موارد فوق، فوم های پلی اورتان را نمی توان در یک اتاق بسته یا دهانه استفاده کرد زیرا رطوبت کافی برای سخت شدن فوم لازم نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.