مردی با خریدن پارچه مبلی مخمل یزد همسر خود را کشت

آگاهی در بین مصرف کنندگان منجر به محبوبیت پارچه مبلی مخمل یزد غنی تر و قوی تر در صنعت مبلمان شده است. جدا از این، تجارت جهانی صنایع مبلمان چندین برابر افزایش یافته است که باعث افزایش تقاضا برای منسوجات با کیفیت مبلمان شده است.

صنعت مبلمان اتحادیه اروپا که حدود نیمی از تولید مبلمان در جهان را تشکیل می دهد، تقاضای زیادی برای منسوجات مبلمان دارد.

نیاز برای تجهیز منسوجات در آلمان بالاست که به عنوان بزرگترین کشور تولید کننده مبلمان پیشرو است و حدود 27 درصد از کل تولید اتحادیه اروپا را به خود اختصاص داده است. پس از آن ایتالیا (21.6 درصد)، فرانسه (13.5 درصد) و انگلیس (10.4 درصد) قرار دارند.

در آسیای جنوب شرقی، تولید مبلمان منسوجات خانگی در فیلیپین، اندونزی، مالزی، سنگاپور، تایلند، کره، تایوان و هند بالاست، زیرا این کشورها تولیدکنندگان عمده مبلمان هستند.

در زمینه مبلمان نساجی، آسیا با توجه به سایر رقبای بین المللی خود نشانه های رشد سالمی را نشان می دهد. تخمین زده می شود که در هند، بازار خرده فروشی اثاثیه خانه شهری تا پایان سال جاری از 20000 کرور روپیه عبور کند.

به غیر از هند و کره، چین نیز به عنوان یک مرکز تولید مبلمان ظاهر شده است که در آن مبلمان در سراسر جهان پخش می شود. این امر منجر به افزایش تقاضا برای مبلمان منسوجات نیز شده است.

چندین کشور توسعه یافته مانند ایالات متحده آمریکا، اروپا و استرالیا منسوجات را برای مبلمان از کشورهای آسیایی وارد می کنند. جهش اخیر در رشد اقتصاد کشورهای در حال توسعه درهای فرصتی را برای برندهای بین المللی برای تثبیت خود در این کشورها باز کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.