وجود تاریخی ترین کارتریج شیر اهرمی راسان در ایران نظر همه را به خود جلب کرد

کارتریج‌ها را می‌توان بر اساس نوع پرایمرهایشان دسته‌بندی کرد. کارتریج شیر اهرمی راسان نوعی شیر هیدرولیک فشرده هستند که به داخل حفره ماشینکاری شده یک منیفولد یا بلوک پورت شده می لغزند یا پیچ می شوند. بر خلاف سایر شیرها، مانند شیرهای اهرمی تک بلوک یا شیرهای صنعتی قابل انباشته شدن، سازنده تصمیم گیری پورت را به عهده شما می گذارد.

شیر جبران کننده حسگر فشار Hydac یک طرح کارتریج پیچ دار است که دارای 5000 psi و 4 gpm است.
دریچه های کارتریج هنوز از پاپت ها یا قرقره ها استفاده می کنند، اما به جای حرکت در داخل بدنه ماشین کاری شده برای باز کردن مسیرهای جریان، در داخل یک قفس یکپارچه حرکت می کنند. هر بخش یا پورت یک شیر کارتریج از طریق حلقه های O در داخل یک شیار از دیگری جدا می شود، جایی که خود قفس در برابر حفره ماشینکاری شده مهر و موم می شود.

شیرهای کارتریج را چگونه نصب می کنید؟

دریچه های کارتریج به یکی از دو روش در حفره های خود نصب می شوند. دریچه‌های کارتریج پیچی دارای یک نخ در ناحیه بالای شانه هستند و کارتریج را با دقت داخل حفره می‌کشید تا بتوانید نخ را درگیر کنید و سپس با دست آن را سفت کنید. هنگامی که کف کارتریج با دست پایین آمد، از آچار گشتاور برای اعمال نیروی سفت کننده مناسب استفاده می کنید، مراقب باشید بیش از حد سفت نشود.

کارتریچ

معایب شیرهای کارتریجی چیست؟

شیرهای کارتریج برای کار کردن به بدنه یا منیفولد جداگانه نیاز دارند. سازندگان بدنه‌های درون خطی و پورت شده استاندارد را ارائه می‌دهند، اما اگر رشته پورت مورد نظر شما در انبار موجود نباشد، باید منتظر بمانید. متأسفانه، اگر در بازار شیرهای کارتریج هستید، اغلب اوقات انتظار کاری است که انجام می دهید. از آنجایی که شیرهای کارتریج به سفارش تولید می شوند، مگر اینکه توزیع کننده محلی شما سهام خود را داشته باشد، احتمالاً باید مدت زیادی صبر کنید.

منیفولدها و مدارهای شیر کارتریج به دانش پیشرفته ای نیاز دارند تا به درستی اعمال شوند، به خصوص در مورد شیرهای کارتریج لغزنده. طراح مبتدی به سادگی تجربه ترکیب صحیح شیرها، پیلوت ها و روزنه ها را برای عملکرد صحیح مدار ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.