کابین آسانسور تمام استیل که تبدیل به سردخانه مردگان در زمان کرونا شد

به منظور بزرگنمایی ظاهر کابین آسانسور تمام استیل آینه ها اغلب در کابین استفاده می شوند. با این حال، با توجه به مواد مورد استفاده یا نحوه نصب، ناراحتی اغلب محتمل است.

آینه ها باید الزامات EN 12600 کلاس B یا C را داشته باشند، به این معنی که شیشه در هنگام شکستن خرد نمی شود. بنابراین باید از شیشه سکوریت یا شیشه لمینت استفاده شود.

علاوه بر این، طبق EN 81-70، شیشه باید تزئین شده باشد یا حداقل 30 سانتی متر بین کف و پایین آینه وجود داشته باشد.

این نیاز خطر سردرگمی نوری را از بین می برد تا مردم بتوانند ببینند که پانل به کجا ختم می شود.

اگرچه کابین ها در اکثر آسانسورها شبیه اتاقک های مستطیلی کوچک هستند.

اما می توانند از مواد مختلفی ساخته شوند و گزینه های طراحی داخلی متفاوتی را ارائه دهند.

طرح هایی که بدون به خطر انداختن ایمنی ایجاد می شوند و هزینه ها، زیبایی شناسی و عملکرد را در نظر می گیرند، با نزدیک شدن به آینده و فناوری های جدید با هم، جایگاه بیشتری در زندگی ما پیدا خواهند کرد.

طبق استاندارد دسترسی EN 81-70، نرده های داخل کابین باید در اشکال و ابعاد خاصی باشند.

هنگامی که نرده ها به عنوان بخشی از دکوراسیون آماده می شوند.

نیازهایی مانند قطر، ارتفاع و انتهای منحنی دسته ممکن است نادیده گرفته شوند. اگر نرده ها شکل و ابعاد مناسبی نداشته باشند، آسانسور نمی تواند در بازرسی سالانه برچسب سبز رنگ دریافت کند.

از نظر عملکرد، یکی از رایج ترین مشکلات مربوط به دسترسی به تجهیزات زیر روکش است. هنگامی که تزئینات سقف قابل جابجایی نیستند، تیم های تعمیر و نگهداری با مشکلاتی مواجه می شوند.

هنگامی که وسایل روشنایی زیر روکش قرار دارند، تعویض دستگاه های روشنایی تاریخ مصرف گذشته می تواند زمان زیادی را ببرد و هزینه های عملیاتی را افزایش دهد.

به همین دلیل است که برای دسترسی مستقیم به وسایل روشنایی، روکش سقف باید از مواد سبک وزن و قابل جدا شدن باشد.

علاوه بر این، وسایل روشنایی باید برای مواد پوشش مناسب باشند. به عنوان مثال، پانل های چوبی مورد استفاده با دستگاه های مولد گرما بالا، مانند نورافکن، خطراتی را به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.