گربه ای که با پرندگان زینتی زندگی می کرد سوژه خبرنگاران شد

این تحقیق تجربه بسیاری از معلمان را درباره قیمت گربه تأیید می کند که داستان هایی از پیشرفت های تحصیلی، اجتماعی و عاطفی دانش آموزان خود را به دلیل حیوانات خانگی کلاس درس به اشتراک گذاشته اند.

از آنجایی که بسیاری از معلمان مدارس منابع بسیار محدودی برای حمایت از حیوانات کلاس دارند، Pet Care Trust در سال 2010 شروع به حمایت از معلمان با این برنامه کمک هزینه تحصیلی کرد.

این برنامه کمک هزینه بیش از 70000 کمک هزینه قیمت سگ و گربه و غیره را به معلمان اعطا کرده است و یک حیوان خانگی را وارد زندگی بیش از بیش از آن ها کرده است.

کمک به دانش آموزان احساس راحتی و مشارکت در کلاس درس و با همسالان خود، به طوری که محیط مدرسه برای کیفیت مطلوب تر باشد.

3 میلیون کودک با هدف معرفی 5 میلیون کودک در کلاس درس با حیوانات خانگی چون پرندگان زینتی و مزایایی که ارائه می دهد، امیدوار است به معلمان کمک کند تا از طریق برنامه کمک هزینه خود بر نسل های آینده تأثیر بگذارند.

فراهم کردن راهی برای آرامش زمانی که کودکان تحت استرس هستند یا زمانی که رفتار آنها ناپایدار و/یا مدیریت چالش برانگیز است (هم برای کودکان معمولاً در حال رشد و هم برای آنهایی که نیازهای ویژه دارند).

طبق مطالعه‌ای که توسط انجمن انسان‌دوستانه آمریکا و تراست مراقبت از حیوانات خانگی چون عروس هلندی انجام شد، معلمان حیوانات خانگی کلاس را دارای ارزش آموزشی، رهبری و شخصیت‌سازی واقعی می‌دانند.

حیوانات کلاس منابع فوق‌العاده‌ای برای معلمان هستند که وقتی در برنامه‌های درسی گنجانده شوند، می‌توانند یادگیری را در هر موضوعی سرگرم‌کننده کنند.

 • منابع:
  1. Pets in the Classroom
 • تبلیغات: 
  1. لامپ ال ای دی که سوسک ها را می کشد
  2. یافتن جسد پیر مرد صد ساله در بشکه
  3. ماهی گران قیمتی که با طلا برابری می کند!
  4. خطر انفجار رنگ مو در انبار آمریکا!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.